Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 21.04.2009, 19:19
Kompletnie nic nie umiem na jutro licze na wrodzoną inteligencję oczywiście żartuje..też powtórzyłem formy wypowiedzi pisemnej (rozprawka,list,charakterystyka) myśle ,że przynajmniej połowę punktów zgarnę pamiętajcie też ,że jutrzejszy spr. to nie tylko polski ale też hista,woś itd.


nie dziękuje -Kamson
Odpowiedz cytując