Kompletnie nic nie umiem na jutro

licze na wrodzoną inteligencję

oczywiście żartuje..też powtórzyłem formy wypowiedzi pisemnej (rozprawka,list,charakterystyka) myśle ,że przynajmniej połowę punktów zgarnę

pamiętajcie też ,że jutrzejszy spr. to nie tylko polski ale też hista,woś itd.
nie dziękuje

-Kamson
