Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 21.04.2009, 18:58
shad napisał(a):Wyświetl post
Jestem pewien, że amerykańskie jest ważne w Polsce tylko jakiś czas Twojego pobytu jeśli masz wyrobione prawo jazdy międzynarodowe. Bo jeśli nie, to prawko z USA jest nieważne.
Ostatnio jechalem i mnie zlapali, dalem im amerykanskie (wyrobione w 2004) i nic nie mowili. Ale mozliwe ze cos takiego jest. A co do punktow to mi raczej nie dodadza na polskie ?
Odpowiedz cytując