shad napisał(a):

|
Jestem pewien, że amerykańskie jest ważne w Polsce tylko jakiś czas Twojego pobytu jeśli masz wyrobione prawo jazdy międzynarodowe. Bo jeśli nie, to prawko z USA jest nieważne.
|
Ostatnio jechalem i mnie zlapali, dalem im amerykanskie (wyrobione w 2004) i nic nie mowili. Ale mozliwe ze cos takiego jest. A co do punktow to mi raczej nie dodadza na polskie ?