Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9593
Stary 21.04.2009, 18:39
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Za parę lat to Rafałek będzie podpisywał swój ostatni w karierze kontrakt. To już nie jest junior, on lada dzień kończy 25 lat.
Może to twoje zdanie ale jak dla mnie to piłkarze graja tak do 34 , 35 wiec spokojnie z dwa lata powinien pograc u nas Boguski i jesli rozwinal by sie jak Zurawski ( akurat stylem gry mi go przypomina ) To moze zostac dluzej ale to moje zdanie a niewiadomo co sadzi na ten temat zainteresowany i Wisła.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując