Rob_Zombie napisał(a):

|
Za parę lat to Rafałek będzie podpisywał swój ostatni w karierze kontrakt. To już nie jest junior, on lada dzień kończy 25 lat.
|
Może to twoje zdanie ale jak dla mnie to piłkarze graja tak do 34 , 35 wiec spokojnie z dwa lata powinien pograc u nas Boguski i jesli rozwinal by sie jak Zurawski ( akurat stylem gry mi go przypomina ) To moze zostac dluzej ale to moje zdanie a niewiadomo co sadzi na ten temat zainteresowany i Wisła.