Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 21.04.2009, 18:23
W Poznaniu, władze nagadały im masę głupot o tym, że tak jak oni mają, nie ma w Polsce nikt. I uwierzyli. Większość siedzi na 4 literach na miejscu i łyka te głodne kawałki ciesząc się, że żyją w takim mega mieście. Rzekomo najlepszy stadion (wg. nich oczywiście). Baza hotelowa (w porównaniu z Krakowem słaba), komunikacja (też niżej), turystycznie (nie ma chyba o czym mówić). To są dla ewntualnych kibiców cvhyba najważniejsze rzeczy. Stadion (cudowny przemakający dach-wejście tylko w kąpielówkach) będzie jak słyszymy korekta ledwo co wybudowanych trybun. Otoczenie stadionu to jakieś zadupie. Kto był i widział dojście do stadionu od strony sektora przyjezdnych, ten nie ma pytań. Przedzieranie się przez chaszcze, glinianą drogą z kałużami. Dworzec kolejowy (he,he), autobusowy (jeszcze większe he,he). Lotnisko ? Do Balic kurnik. Itd, itp. Niech żyją w tym swoim matrixie. Oby do maja !
Odpowiedz cytując