słuchajcie mam taka sprawe: byłem dziś na reymonta po bilet, zakupiłem go na sektor E, ale niestety po powrocie do domu okazało sie, że nastąpiły pewne wydarzenia losowe, które nie pozwalają mi być niestety na tym meczu :( i teraz moje pytanie jest następujące, czy nie odkupiłby ktos odemnie biletu
