kalkulacje to już były w rundzie jesiennej...
jak mówi przysłowie, "umiesz liczyć? to licz na siebie"
z każdym z rywali będzie trzeba zapierniczać, jak to do tej pory było na wiosnę
nie ma się co oglądać na rywali, kalendarz czy miejsce rozgrywania meczu ;P