Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5743
Stary 21.04.2009, 16:48
kalkulacje to już były w rundzie jesiennej...

jak mówi przysłowie, "umiesz liczyć? to licz na siebie"

z każdym z rywali będzie trzeba zapierniczać, jak to do tej pory było na wiosnę

nie ma się co oglądać na rywali, kalendarz czy miejsce rozgrywania meczu ;P
Odpowiedz cytując