Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 21.04.2009, 16:38
Co do Unirei to kusi mnie też ale jest w kryzysie.W zeszłym tygodniu grali z Vaslui właśnie w pucharze Rumunii i przegrali 2-0(na neutralnym gruncie) a goście są w gazie.W weekend przegrywając 0-2 ograli Timosoare(głównego faworyta do mistrza) 4-3.

Unirea gryść trawe przez 90 minut będzie, ale czy to wystarczy?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując