|
Co do Unirei to kusi mnie też ale jest w kryzysie.W zeszłym tygodniu grali z Vaslui właśnie w pucharze Rumunii i przegrali 2-0(na neutralnym gruncie) a goście są w gazie.W weekend przegrywając 0-2 ograli Timosoare(głównego faworyta do mistrza) 4-3.
Unirea gryść trawe przez 90 minut będzie, ale czy to wystarczy?
|