Pytanie do osób znajacych się na laptopach.
Mam acera 5735z z systemem XP Profesional. Aby fajnie mi wszystko chodziło ściagnąłem WSZYSTKIE sterowniki ze strony producenta zalecane do tego typu windowsa (
www.acer.pl). Stąd moje pytanie
Wszystkie te "pierdoły" muszę poinstalować ?
PS. W menedzerze urządzeń pojawia mi się " ? " przy kontrolerze sieci, o co chodzi
