Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7358
Stary 21.04.2009, 16:12
Pytanie do osób znajacych się na laptopach.
Mam acera 5735z z systemem XP Profesional. Aby fajnie mi wszystko chodziło ściagnąłem WSZYSTKIE sterowniki ze strony producenta zalecane do tego typu windowsa (www.acer.pl). Stąd moje pytanie

Wszystkie te "pierdoły" muszę poinstalować ?



PS. W menedzerze urządzeń pojawia mi się " ? " przy kontrolerze sieci, o co chodzi
Odpowiedz cytując