Wyświetl pojedynczy post
Grzegorz z Sanoka
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Sanok-Wrocławska-Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 21.04.2009, 16:07
Coach napisał(a):Wyświetl post
Ej cwaniaczku, nie wywlekaj takich rzeczy na forum

W szkole od bodajże 2 miesięcy cał czas ciśniemy do egzaminu, i nie dawno na lekcji padło ciekawe pytanie (a może i była odpowiedź, ale nie wiem bo nie słuchałem) mianowicie : Jeśli zaznaczysz na karci odpowiedzi A, a później zdecydujesz że jednak dobrą odpowiedzią jest B, to bierzesz w kółko A i zaznaczasz B. A co jeśli potem jednak stwierdzisz, że jednak A było dobre. Co wtedy ? Drugie kółeczko ?
Nam mówili, że już nie ma powrotu :/ Tak jak mówi kolega wyżej wyskoczy błąd na skanerze ;]


Skupić się i bez przypałów
Armia Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując