Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Czopens
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
1156
21.04.2009, 15:21
pitr
napisał(a):
Jak myślicie będą jeszcze bilety na D przed meczem?
Jutro jade moge Ci kupić, aczkolwiek przy przekazywaniu będzie drożej.
Czopens
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Czopens