Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Czopens
Banita
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 21.04.2009, 15:21
pitr napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie będą jeszcze bilety na D przed meczem?
Jutro jade moge Ci kupić, aczkolwiek przy przekazywaniu będzie drożej.
Odpowiedz cytując