Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2219
Stary 21.04.2009, 12:53
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Bardzo możliwe, że Ty i czescy bukmacherzy (vitisport? ) macie rację, bo Real raczej wygra, z tym, że jest nieśmiertelne ALE i trzeba sobie odpowiedzieć, czy to ALE jest warte kursu 1,2? No i te czeskie współczynniki mówią, że na kurs 1,2 masz szanse 60- 40, czyli 3 do 5, a to już nie jest tak dużo, co?
oczywiście ze vitisport ta ich strona to prawdziwa kopalnia statystyk,wyników i innych potrzebnych rzeczy
no nic;] mysle ze do dyskusji na temat tego meczu powrócimy o godzienie 23

a na dziś na NHL kusi mnie postawić zwycięstwo Detroit Red Wings nad Columbus i to handicapem.kurs w expekcie to 2,8


edit:a pewnie ze postawił;] i wygram to;]
dobra wracam do oglądania azjatyckiej ligi mistrzów.
do usłyszenia wieczorem Panowie.Powodzenia!
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 21.04.2009 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując