Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
kasiarz
Member
Od: 09.2006
Offline
#
5734
21.04.2009, 12:40
A ja życzę Legii "pyrrusowego " zwycięstwa ( bo mistrzem i tak będziemy MY !! ).
)
kasiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasiarz
Znajdź inne posty napisane przez kasiarz