Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2217
Stary 21.04.2009, 12:37
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
to ja jestem w opozycji do tego frontu to juz nie jest to Getafe co kiedyś.pozostała tylko nazwa i nic więcej.obecnie jest to przeciętny klub z przedmieść Madrytu rozpaczliwie broniący się przed spadkiem.Real traci ciągle 6pkt do Barcy i ma w zanadrzu mecz z Blaugraną na własnym stadionie.Nie wierze że mogliby zaprzepaścić szanse na majstra z klubem pokroju obecnego Getafe.dodać należy że Real od dawna nie gra o żadne inne trofeum więc koncentruje sie tylko na lidze.

odnośnie L'poolu mnóstwo głosów jest za overem ale dla mnie bezpieczniejsza wydaje sie 1. jednak nie ruszam tego


edit:czescy bukmacherzy mecz realu oceniają tak:Real- 60%,x -22%,Getafe -18%
Bardzo możliwe, że Ty i czescy bukmacherzy (vitisport? ) macie rację, bo Real raczej wygra, z tym, że jest nieśmiertelne ALE i trzeba sobie odpowiedzieć, czy to ALE jest warte kursu 1,2? No i te czeskie współczynniki mówią, że na kurs 1,2 masz szanse 60- 40, czyli 3 do 5, a to już nie jest tak dużo, co?
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 21.04.2009 o godz. 12:40.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując