Maciuś napisał(a):

|
Poltyka jest juz dawno okreslona tylko nikt z klubu nie ma powodu zeby ja ujawniac kibicom.
|
DLACZEGO?
kibic wie.
Od przyjścia Skorży do Wisły polityka klubu wygląda tak, iż kupujemy (sic!) zawodników z kartą na ręku, i sprzedajemy ich z zyskiem. Zawodnicy poprzez grę w pucharach się promuje i ich wartosc rośnie.
I przede wszystkim. Kupujemy rozsądnie.