Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9586
Stary 21.04.2009, 12:33
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Poltyka jest juz dawno okreslona tylko nikt z klubu nie ma powodu zeby ja ujawniac kibicom.
DLACZEGO?
kibic wie.
Od przyjścia Skorży do Wisły polityka klubu wygląda tak, iż kupujemy (sic!) zawodników z kartą na ręku, i sprzedajemy ich z zyskiem. Zawodnicy poprzez grę w pucharach się promuje i ich wartosc rośnie.
I przede wszystkim. Kupujemy rozsądnie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując