|
Ale Real gra okropnie, ostanio na nich postawiłem (tzn tydzień temu) jak grali u siebie i oglądając mecz myślałem że pozjadam wszytkie paznokcie. Co prawda wygrali ale jak by przegrali to nie powinno być zdziwenia. W końcu się doigrają a że kurs jest taki jaki jest moim zdaniem nie warto ryzykować
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|