Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2213
Stary 21.04.2009, 11:09
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Panowie macie jakieś tpy na dziś bo nie wiem czy sie skusić na Liverpool?
No chyba zagram;
Barca(-1)
Real i nie wiem czy ryzykować handica?
Bobic real sobie odpusc,u nas na forum jest silny front mowiacy,ze Getafe im urwie punkty

Liverpool-Arsenal 1,czy over 2,5 ?
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.04.2009 o godz. 11:19.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując