Bobic napisał(a):

Panowie macie jakieś tpy na dziś bo nie wiem czy sie skusić na Liverpool?
No chyba zagram;
Barca(-1)
Real i nie wiem czy ryzykować handica?
|
Bobic real sobie odpusc,u nas na forum jest silny front mowiacy,ze Getafe im urwie punkty
Liverpool-Arsenal 1,czy over 2,5 ?
