|
Teoretycznie Real powinien wysoko wygrać, ale z Getafe o ile mnie pamięć nie myli zawsze grało im się bardzo ciężko. Jak dla mnie- gra niewarta świeczki. Jaki tam jest kurs? 1,2? Barcelonę też na pewno sobie odpuszczę.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 21.04.2009 o godz. 10:28.
|