Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 21.04.2009, 07:53
Borussia nie może sprzedać Błaszczykowskiego bo jeszcze nie rozegrała z Wisłą pożegnalnego meczu Kuby co podobno też było zapisane w umowie sprzedaży. Chyba że Cupiał położył lagę na tym meczu i zadowolił się jakąś rekompensatą pieniężną.

A tak serio wydaje mi się, że Premier League nie jest dla Kuby. Nie mam żadnych wątpliwosci, że zagra tam kilka porywających meczów, ale jego organizm nie wytrzyma ilości gier jakie gra tam L'pool. Tym bardziej, że skrzydłowi u Beniteza też muszą zap... w obronie.
Odpowiedz cytując