|
Z Interii:
Czemu nas Ojcze tak srogo karzesz,
że chcesz widzieć Legię w europucharze?!
Toć nie ma innego klubu w tym kraju?!
Polonia Lech Wisła się nie nadają?!
Coś my są winni? Za jakie grzechy?
Za co tak gnębisz swoje pociechy?
Koronę choć odpuść dla Mistrza Ligi,
Pudło...? Niech stracę szkoda fatygi...
Lecz konsekwencje miejsca w pucharach
Będą szkodliwe w wielkich wymiarach!
Chcesz przykład proszę... załóżmy więc oto...
Niestety nie mogą już grać w Intertoto
Puchar Uefa na pozostaje
trafia nam Legia na przeciętne kraje
Nie myśle Austria... Rumunia, Grecja
Bardziej Albania Gruzja czy Szwecja
Pierwszy po zero drugi dwa w plecy,
Legia rozgrywa mecze dla hecy!
Na skutki długo czekać nie trzeba...
teraz opatrzność przyda się z nieba
Jesienią lokale splajtują od zaraz
Kibicom odechce się piwa w barach!
Platforma z plusem klientów straci!
Abonamentu żaden nie zechce płacić...
Fani wkur...ni przy telebimie
Klnąć będą na "baby" w stołecznym teamie.
Widząc "postępy" Legii na trawie,
Sepp i Platini zmienią postawę.
UEFA miejsca nam pozabiera,
Walkę w pucharach zaczniemy od zera.
Niemcy, Hiszpanie, Włosi, Anglicy...
Polewać będą z naszej stolicy!
W swej łaskawości nie pozwól Panie
By naród cierpiał takie wyśmianie!
Umieść nam Legię w środku tabeli
Oszczędź kibiców by nie cierpieli!
PS. Ciebie prosiiiimy...
Powód: legia
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 21.04.2009 o godz. 00:52.
|