|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline
|
#7350

20.04.2009, 23:35
|
Wislak1906_TS napisał(a): 
Posiada ktoś zdjęcie oprawy: "Bogusław Cupiał dziękujemy, prosimy o więcej" - transparent oraz taka sektrorówka z podobizną Cupiała, a obok były chyba flagi na kijach.
Jeżeli tak to miałbym prośbe by wrzucił na jakiś server
|
łap

everybody on earth wanna rap
|
|