Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9575
Stary 20.04.2009, 23:29
Joaquin napisał(a):Wyświetl post
A niby jaką klauzulę miałby mieć Boguski Chłopak przychodził z III ligi do (chyba) ówczesnego Mistrza Polski i napewno nie stawiał żadnych wygórowanych warunków.
a ja wiem? nie widzialem jego kontraktu. pytaj red. wyborczej Radosława Nawrota i Piotr Leśniowskiego.
Odpowiedz cytując