Joaquin napisał(a):

A niby jaką klauzulę miałby mieć Boguski Chłopak przychodził z III ligi do (chyba) ówczesnego Mistrza Polski i napewno nie stawiał żadnych wygórowanych warunków.
|
a ja wiem? nie widzialem jego kontraktu. pytaj red. wyborczej Radosława Nawrota i Piotr Leśniowskiego.