Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9574
Stary 20.04.2009, 23:28
Boguski w Lechu? Eee... W marzeniach Smudy. Najprawdopodobniej jest to zwykła zagrywka taktyczna, aby w naszej drużynie zepsuć atmosferę. Wybuchła wojna psychologiczna. Trzy pierwsze kluby dzielą 2 punkty, a Leszek z faworyta ludu stał się drużyną, która ma najgorszy terminarz i punkt straty do lidera oraz punkt więcej od nas.

Czy sprzedawalibyśmy Boguskiego drużynie z Polski? Naszych musiałoby naprawdę pogiąć zdrowo. Przecież wiadomo, że europejskie kluby za sezon, dwa mogą zaoferować za niego dużo większe pieniądze. Lech przecież nie wyłoży 2-3 miliony euro. A wzmacniać jednego z rywali do mistrzostwa? Klauzula? Jakoś w okienku zimowym było jakieś tam zainteresowanie Boguskim i były to bodajże kluby zachodnie. Skąd taki Leszek wie o klazuli, wątpię, aby Boguski coś powiedział (bądź jego menago). Z artykułu, który czytałem wywnioskowałem, że chodzi o jednego zawodnika, którego można wyciągnąć za pomocą klauzuli i jest nim raczej Nowak. Pamiętacie zamęt jaki był na jego umowy jak pojawiały się spekulacje transferowe?

Sam Boguski po co miałby przechodzić do słabszej drużyny, albo w najlepszym wypadku na równym poziomie? Tu jest mu chyba dobrze.

Tak, więc obstawiam, że jest to zagrywka taktyczna Smudy, który modli się, aby w meczu z KSG stał się cud bo liczy się z tym, że Legia może wykoleić jego Leszka, albo w najgorszym dla niej przypadku zremisować.
Ostatnio edytowane przez eMTe : 20.04.2009 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując