Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
justek
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Köln
Offline
#
2126
20.04.2009, 22:54
Szczot ledwo co do Gornika dolaczyl i na pewno go nie pusczcza...jesli trzeba bylo brac go to wczesniej.
justek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do justek
Znajdź inne posty napisane przez justek