Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2204
Stary 20.04.2009, 21:58
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Będzie się działo dziś w nocy...Szkoda że urwały się już od jakiegoś czasu te transmisje w zajebistej jakości na atdhe.net
Teraz są takie sobie.
jak masz kablówke lub jakąś platforme cyfrową to poszukaj sobie kanał ESPN AMERICA w kazdej kolejce jeden mecz pokazuja


edit:nSport w nocy pokazuje Monteal z Bostonem

edit2:ja dzis ryzykuje ten Waszyngton.do 3razy sztuka.jak dzis wdupią to juz ich wiecej nie gram
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 20.04.2009 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując