1q2 napisał(a):

Będzie się działo dziś w nocy...Szkoda że urwały się już od jakiegoś czasu te transmisje w zajebistej jakości na atdhe.net
Teraz są takie sobie.
|
jak masz kablówke lub jakąś platforme cyfrową to poszukaj sobie kanał ESPN AMERICA

w kazdej kolejce jeden mecz pokazuja
edit:nSport

w nocy pokazuje Monteal z Bostonem
edit2:ja dzis ryzykuje ten Waszyngton.do 3razy sztuka.jak dzis wdupią to juz ich wiecej nie gram