manson777 napisał(a):

Werner Liczku bez wyniczku został trenerem Banika Ostrawa
ostatnio udzielał się tam jako derektor sportowy
|
O ja pierdykam...czasami bywam w Ostravie i generalnie życzę chłopakom jak najlepiej a tu taka wtopa
licoo - jeśli jest ta klauzula to na pewno nie jest to większy procent niż 20 więc to chyba nie o to chodzi.Błaszczu musi w końcu zagrac porządnie całą runde....narazie te niby niewielkie ale jednak kontuzje rujnują mu kariere