Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 20.04.2009, 21:48
manson777 napisał(a):Wyświetl post
Werner Liczku bez wyniczku został trenerem Banika Ostrawa
ostatnio udzielał się tam jako derektor sportowy
O ja pierdykam...czasami bywam w Ostravie i generalnie życzę chłopakom jak najlepiej a tu taka wtopa

licoo - jeśli jest ta klauzula to na pewno nie jest to większy procent niż 20 więc to chyba nie o to chodzi.Błaszczu musi w końcu zagrac porządnie całą runde....narazie te niby niewielkie ale jednak kontuzje rujnują mu kariere
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.04.2009 o godz. 21:50.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując