BRTS39 napisał(a):

ale zeby nie bylo o niczym to napisze że gdybym był Bednarzem zalatwial bym transfery w marcu to by tylko 1 lipca je podpisac ( z drugiej trony niewiem czy mozliwe jest negocjowanie z pilkarzem w czasie nieokienka
|
Bez zgody macierzystego klubu? Tylko, jeśli do wygaśnięcia kontraktu zostało pół roku, bądź mniej.
W przeciwnym wypadku trzeba się liczyć z bardzo poważnymi sankcjami ze strony PZPN-u i/lub UEFA.
Tak więc - dobrze, że nie jesteś na miejscu Bednarza.