Maciuś napisał(a):

Piszczek? Za duzy potencjal zeby go Hertha puscila.
Grosicki? Z hazardu nie mozna sie wyleczyc.
Janczyk, legionista, onanista i wogole.
|
tak z innej beczki skąd wiesz że janczyk to onanista
ja twierdze ze wiekszosc mezczyzn uzywa pewnej techniki ....
ale zeby nie bylo o niczym to napisze że gdybym był Bednarzem zalatwial bym transfery w marcu to by tylko 1 lipca je podpisac ( z drugiej trony niewiem czy mozliwe jest negocjowanie z pilkarzem w czasie nieokienka
