Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2122
Stary 20.04.2009, 21:34
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Piszczek? Za duzy potencjal zeby go Hertha puscila.
Grosicki? Z hazardu nie mozna sie wyleczyc.
Janczyk, legionista, onanista i wogole.

tak z innej beczki skąd wiesz że janczyk to onanista
ja twierdze ze wiekszosc mezczyzn uzywa pewnej techniki ....

ale zeby nie bylo o niczym to napisze że gdybym był Bednarzem zalatwial bym transfery w marcu to by tylko 1 lipca je podpisac ( z drugiej trony niewiem czy mozliwe jest negocjowanie z pilkarzem w czasie nieokienka
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując