Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2121
Stary 20.04.2009, 21:34
Ok, nie przecze ze skrzydlowi tez by sie nam przydali, tylko powiedz, co zrobimy jesli Brozek w przyszlym sezonie (zakladajac ze rzeczywiscie zostanie), takze dozna kontuzji, wykluczajacej go z gry na znacznie dluzszy okres czasu (odpukac) ?
Myslisz, ze obroncy beda nam nieustannie ratowac skore ?
Bo ja obawiam sie, ze nic nie trwa wiecznie i szybko mozna zaprzepascic szanse na ugranie czegos wiecej.
W dodatku nowy sezon, to najprawdopodobniej walka na czterech frontach (no moze trzech, nieliczac pucharu smietnika), a do tego jeden napastnik to troche malo.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 20.04.2009 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując