Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ
Offline
#
5731
20.04.2009, 21:30
Można korzystać do woli , ale to nie tylko moja robota ja troszkę to rozbudowałem
Grantar - pozdrawiam
Kroq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kroq
Znajdź inne posty napisane przez Kroq