Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5729
Stary 20.04.2009, 21:27
Kroq napisał(a):Wyświetl post
Przerobiłem troszkę wcześniejszą wersje symulatora końcówki ligi polskiej podaną przez innego forumowicza (Grantar) w innym temacie , i teraz można spróbować zasymulować rozwój wypadków w całej lidze.
Miłej zabawy.
fajna sprawa. Mi wyszło coś takiego

1 Legia 62 pkt (Legia wygrała 2-1 i zremisowała 1-1 z Wisłą)
2 Wisła 62 pkt
3 Lech 61 pkt
4 Polonia W 58 pkt (lepszy bilans bezpośrednich spotkań niż GKS)
5 GKS B. 58 pkt
6 Śląsk 44 pkt
7 Jaga 42 pkt
8 ŁKS 35 pkt
9 Piast 32 pkt
10 Górnik 32 pkt
11 Arka 30 plt
12 Ruch 29 pkt
13 Polonia B 29 pkt
14 Odra 26 pkt
15 Cracovia 26 pkt
16 Lechia 25 pkt

PS nie obrazisz się jak wykorzystam ten Twój symulator na innym forum? Podkreślę, że to Twoje dzieło
Odpowiedz cytując