Kroq napisał(a):

Przerobiłem troszkę wcześniejszą wersje symulatora końcówki ligi polskiej podaną przez innego forumowicza (Grantar) w innym temacie , i teraz można spróbować zasymulować rozwój wypadków w całej lidze.
Miłej zabawy.
|
fajna sprawa. Mi wyszło coś takiego
1 Legia 62 pkt (Legia wygrała 2-1 i zremisowała 1-1 z Wisłą)
2 Wisła 62 pkt
3 Lech 61 pkt
4 Polonia W 58 pkt (lepszy bilans bezpośrednich spotkań niż GKS)
5 GKS B. 58 pkt
6 Śląsk 44 pkt
7 Jaga 42 pkt
8 ŁKS 35 pkt
9 Piast 32 pkt
10 Górnik 32 pkt
11 Arka 30 plt
12 Ruch 29 pkt
13 Polonia B 29 pkt
14 Odra 26 pkt
15 Cracovia 26 pkt
16 Lechia 25 pkt
PS nie obrazisz się jak wykorzystam ten Twój symulator na innym forum?

Podkreślę, że to Twoje dzieło
