Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2120
Stary 20.04.2009, 21:24
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Wisle najbardziej potrzebny jest zawodnik strzelajacy bramki w ilosci wiekszej niz jedna w sezonie.
Grosicki czysto pilkarskie walory ma calkiem spore, jednak skutecznosc nigdy nie byla jego mocna strona delikatnie mowiac.
Hmm nie zgodzę się. Mamy kryzys, nie sądzę, że Brożek latem odejdzie, który klub teraz da za niego 3 mln Euro, a to chyba kwota minimalna żeby Cupiał usiadł do negocjacji. Więc priorytetem powinno być w pierwszej kolejności zastąpienie Zieńczuka. Czyli skrzydłowego, a Grosicki podobnie jak Piszczek to idealny kandydat na takiego dynamicznego skrzydłowego, pełniącego rolę praktycznie bocznego napastnika. Hmm a skuteczność, słowo ,,nigdy'' jest nie trafione on nawet nie ma 21 lat, więc kiedy miał strzelać po te minimum 10 goli na sezon. Jestem pewien, że jeżeli zostanie w Polsce to kilkadziesiąt razy spokojnie pokona ligowych bramkarzy. Grosicki to taki młodszy Jeleń.
Odpowiedz cytując