Eustachy napisał(a):

Wisle najbardziej potrzebny jest zawodnik strzelajacy bramki w ilosci wiekszej niz jedna w sezonie.
Grosicki czysto pilkarskie walory ma calkiem spore, jednak skutecznosc nigdy nie byla jego mocna strona delikatnie mowiac.
|
Hmm nie zgodzę się. Mamy kryzys, nie sądzę, że Brożek latem odejdzie, który klub teraz da za niego 3 mln Euro, a to chyba kwota minimalna żeby Cupiał usiadł do negocjacji. Więc priorytetem powinno być w pierwszej kolejności zastąpienie Zieńczuka. Czyli skrzydłowego, a Grosicki podobnie jak Piszczek to idealny kandydat na takiego dynamicznego skrzydłowego, pełniącego rolę praktycznie bocznego napastnika. Hmm a skuteczność, słowo ,,nigdy'' jest nie trafione on nawet nie ma 21 lat, więc kiedy miał strzelać po te minimum 10 goli na sezon. Jestem pewien, że jeżeli zostanie w Polsce to kilkadziesiąt razy spokojnie pokona ligowych bramkarzy. Grosicki to taki młodszy Jeleń.