gigant napisał(a):

Tu jeszcze propozycja kibiców, nie zarządu lecz kibiców Cracovii na wybronienie się przed spadkiem:
Giełda Pomysłów: czyli jak jeszcze można (działaniami nas kibiców, zarzadu , marketingu) wesprzeć walkę Cracovii o utrzymanie ekstraklasy?
Autor: potter (IP zapamiętane)
Data: 20 kwi 2009 - 15:40:18
A te wydają sie tylko JEDNE BILETY NA OSTATNIE 3 MECZE -POWINNY BYĆ ZA FREE!!!!!!.Wtedy MAMY GWARANCJE 100% PEŁNYCH TRYBUN I STADIONU KTÓRY BĘDZIE ZMORĄ dla przeciwników,stadionu który będzie zawodników niósł .Utrzymanie spokoju nie powinno być trudne z BOT czy Polonią W ,co do KSG to myślę że stowarzyszenie Tylko Cracovia z Grupą Trzymającą Władzę poradzi sobie z tym (jeśli nie to kibiców ksg nie wpuszczać -pod płaszczykiem remontu sektora tak jak to wiele klubów czyni).
Od razu wyjaśniam, że koleś dobrze zryty i przed każdymi derbami w synagodze namawia do tego samego.
W czasach, gdy kibice dogadują się między sobą, ci robią pod prąd.
|
Harry Potter.
Kompletnie odjebany czarodziej. 7 ksiazek o nim przeczytalem.