Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2200
Stary 20.04.2009, 21:01
kubryc napisał(a):Wyświetl post
Mac: Chyba w takich tematach nie chodzi o pochwalenie się wygranymi, tylko o podanie swoich typów odpowiednio wcześnie, by inni na tym skorzystali. Taka jest ogólnie przyjęta zasada.

Moje typy na 3 dni (łącznie z dzisiejszą nocą):

Brazylia U17 - Peru U17 1
Real - Getafe 1
D. Zagrzeb - Zadar 1
Barcelona - Sevilla 1
Liverpool - Arsenal 1
MU - Portsmouth 1
Hajduk - Sesvete 1
Chelsea - Everton 1

ako 10,54
Wszystko fajnie,ale ja na Twoim miejscu bym rozbil ten kupon na kilka,zrobil duble,moze triple,a tak to duza szansa ze jedno zdarzenie nie siadze i koniec...

Edit:A jezeli chodzi o Mac251,to juz wczesniej wrzucal kupony i nikomu to nie przeszkadzalo,a wrecz pewnie ludzi motywowalo,
pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 20.04.2009 o godz. 21:12.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując