kubryc napisał(a):

Mac: Chyba w takich tematach nie chodzi o pochwalenie się wygranymi, tylko o podanie swoich typów odpowiednio wcześnie, by inni na tym skorzystali. Taka jest ogólnie przyjęta zasada.
Moje typy na 3 dni (łącznie z dzisiejszą nocą):
Brazylia U17 - Peru U17 1
Real - Getafe 1
D. Zagrzeb - Zadar 1
Barcelona - Sevilla 1
Liverpool - Arsenal 1
MU - Portsmouth 1
Hajduk - Sesvete 1
Chelsea - Everton 1
ako 10,54
|
Wszystko fajnie,ale ja na Twoim miejscu bym rozbil ten kupon na kilka,zrobil duble,moze triple,a tak to duza szansa ze jedno zdarzenie nie siadze i koniec...
Edit:A jezeli chodzi o Mac251,to juz wczesniej wrzucal kupony i nikomu to nie przeszkadzalo,a wrecz pewnie ludzi motywowalo,
pozdrawiam