Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5726
Stary 20.04.2009, 20:54
Przerobiłem troszkę wcześniejszą wersje symulatora końcówki ligi polskiej podaną przez innego forumowicza (Grantar) w innym temacie , i teraz można spróbować zasymulować rozwój wypadków w całej lidze.
Miłej zabawy.

P.S.
Podawajcie co Wam powychodziło.

http://www.wrzuc.net/get.php?what=tb4jhr2gsymulacja.rar

P.S.2
Wystarczy podawać same wyniki reszta oblicza się sama.
Ostatnio edytowane przez Kroq : 20.04.2009 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując