Przerobiłem troszkę wcześniejszą wersje symulatora końcówki ligi polskiej podaną przez innego forumowicza (Grantar) w innym temacie , i teraz można spróbować zasymulować rozwój wypadków w całej lidze.
Miłej zabawy.
P.S.
Podawajcie co Wam powychodziło.
http://www.wrzuc.net/get.php?what=tb4jhr2gsymulacja.rar
P.S.2
Wystarczy podawać same wyniki reszta oblicza się sama.