Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
7346
20.04.2009, 20:52
Posiada ktoś zdjęcie oprawy: "Bogusław Cupiał dziękujemy, prosimy o więcej" - transparent oraz taka sektrorówka z podobizną Cupiała, a obok były chyba flagi na kijach.
Jeżeli tak to miałbym prośbe by wrzucił na jakiś server
Wisła Kraków
Wislak1906_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak1906_TS
Odwiedź stronę domową użytkownika Wislak1906_TS!
Znajdź inne posty napisane przez Wislak1906_TS