Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
37
20.04.2009, 20:39
jakie i o której treningi jutro i we środę?
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB