Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MakuTS
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
7343
20.04.2009, 19:54
jeśli wypełniłem i wysłałem zeznanie podatkowe przez system e-deklaracje i wydrukowałem potwierdzenie to już mam wszystko z głowy i teraz tylko czekać na zwrot nadpłaty ?
KOSOVO
JE
SRBIJA !!!!!
MakuTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MakuTS
Znajdź inne posty napisane przez MakuTS