Wyświetl pojedynczy post
MakuTS
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7343
Stary 20.04.2009, 19:54
jeśli wypełniłem i wysłałem zeznanie podatkowe przez system e-deklaracje i wydrukowałem potwierdzenie to już mam wszystko z głowy i teraz tylko czekać na zwrot nadpłaty ?


KOSOVO
JE SRBIJA !!!!!
Odpowiedz cytując