Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline
#
2434
20.04.2009, 19:19
PotiWisla
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=WG0Yt...eature=related
Waszka G
bylo juz z pincet razy
co by nie bylo OT
http://www.joemonster.org/filmy/1568...nie_na_golebia
polowanie na golębia
MarecqiTSW
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=fgn45bslEGw
pijany(?) starszy pan "dmucha" w alkomat(?)
strone wczesniej i jeszcze strone wczesniej.........
Powód: podpis
Ostatnio edytowane przez karmel1906 : 20.04.2009 o godz. 21:21.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
karmel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karmel1906
Znajdź inne posty napisane przez karmel1906