swinia napisał(a):

a może jakaś perełka z niższej ligi w stylu Błaszczykowskiego
|
Tomasz Mikołajczak , Jacek Kiełb , Krzysztof Chrapek , Tomasz Chałas

? Takie nazwiska mi przychodzą do głowy.....
Faktycznie forma Nowaka robi wrażenie i jest to pod względem umiejętności jeden z czołowych napastników naszej ligi.... Niestety jak wszyscy wiemy, takze jeden z najbardziej kontuzjogennych.
