Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2112
Stary 20.04.2009, 18:59
swinia napisał(a):Wyświetl post
a może jakaś perełka z niższej ligi w stylu Błaszczykowskiego
Tomasz Mikołajczak , Jacek Kiełb , Krzysztof Chrapek , Tomasz Chałas ? Takie nazwiska mi przychodzą do głowy.....

Faktycznie forma Nowaka robi wrażenie i jest to pod względem umiejętności jeden z czołowych napastników naszej ligi.... Niestety jak wszyscy wiemy, takze jeden z najbardziej kontuzjogennych.
Ostatnio edytowane przez Wiślak1994 : 20.04.2009 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując