manson777 napisał(a):

ten mecz o którym piszesz był uczciwy
inaczej
o czym mówił swego czasu sam wielki
Kapka Zdzisław
|
Był uczciwy inaczej - bo piłkarze Śląska myśleli że "kupili" mecz a Wiślacy zagrali na serio biorąc pieniądze wcześniej od Widzewa. Podobno potem oddali piłkarzom Śląska pieniądze
Gdyby Śląsk zagrał od początku o zwycięstwo a nie liczył na "uczciwość" naszych kopaczy.... sami sobie winni.
Mam nadzieje że dzisiaj nie będzie już takich "ustawianek"