Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5716
Stary 20.04.2009, 16:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Ayala ,slusznie tez uwazam ze dalej trzeba uważac na "tyły" tam PGE i Dysko-Polo ,choc niewiem kto bedzie chcial ich trenowac,chyba juz tylko moi ulubieni trenerzy Albin Mikulski albo Miecio Broniszewski
Okuka chcialby powrotu do Warszawy wiec moze by Polonie trenowal :lol; w koncu to Warszawa

Co do PGE...nie, raczej spuchna chlopki i zalicza ze dwie wtopy. Predzej "Polonia", tyle ze tam nowy trener pewnie bedzie chcial wdrazac "mysl trenerska" po swojemu, a wiemy ze na naszym ligowym podworku wyglada to jak zwykle


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując