Wojtas napisał(a):

Ayala ,slusznie tez uwazam ze dalej trzeba uważac na "tyły" tam PGE i Dysko-Polo ,choc niewiem kto bedzie chcial ich trenowac,chyba juz tylko moi ulubieni trenerzy Albin Mikulski albo Miecio Broniszewski
|
Okuka chcialby powrotu do Warszawy wiec moze by Polonie trenowal :lol; w koncu to Warszawa
Co do PGE...nie, raczej spuchna chlopki i zalicza ze dwie wtopy. Predzej "Polonia", tyle ze tam nowy trener pewnie bedzie chcial wdrazac "mysl trenerska" po swojemu, a wiemy ze na naszym ligowym podworku wyglada to jak zwykle
