Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5715
Stary 20.04.2009, 16:28
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w Warszawie zagra Rengifo i Murawski od pierwszej minuty.Peruwiańczyka uważam nawet lepszego zawodnika od Lewandowskiego.Dla Wisełki najlepszy byłby w tym meczu remis.

W niebezpiecznym gazie jest też PGE Bełchatów,6 punktów straty w obecnej formie drużyny Ulatowskiego nie jest nie do odrobienia na 6 kolejek przed końcem





Tez jestem za remisem, oczywiscie zakładając ze w piatek ogolimy Zabrze.


W Warszawie szykuje sie super meczyk ,juz widze to 'ciśnienie" kibiców Amiki jacy to oni nie sa Anty -Legia


Ayala ,slusznie tez uwazam ze dalej trzeba uważac na "tyły" tam PGE i Dysko-Polo ,choc niewiem kto bedzie chcial ich trenowac,chyba juz tylko moi ulubieni trenerzy Albin Mikulski albo Miecio Broniszewski
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując