Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 20.04.2009, 13:08
Hahah Prawdziwosc nie nie poradzisz
Na dzis idzie :
Goteborg-Orgryte 1 1.4
Goteborg-Orgryte IL 2,5

Edit:
Jak ktos jest hardcorem to niech gra IL 3,5
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 20.04.2009 o godz. 14:50.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując