Eustachy napisał(a):

Nie wiem jak Lech wyobraza sobie wspolne interesy z Wisla, po tym jak w niecny sposob skaperowal do siebie Dolhe.
Z kim jak z kim, ale akurat z Rutkowskim, to Cupial wspolnych transakcji juz raczej nie przewiduje, chocby na papierze prezentowaly sie super korzystne.
|
W niecny sposób? Z tego co pamiętam, wszystko odbyło się zgodnie z prawem, bo zawodnikowi kończył sie kontrakt. Futbol to ogromny biznes i nie ma tu miejsca na sentymenty. Wisła też skaperowała Gargułę w niecny sposób? Owszem, próbawała to zrobić rok temu..