Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9559
Stary 20.04.2009, 11:22
MichaelF1 napisał(a):Wyświetl post
Smuda to niech zapomni o Boguskim.. Dokładnie zgadzam się z Tobą WioReXXX ponieważ Polska również ma dużo utalentowanych zawodników... Ale taka prawda teraz, że Lewandowski był do wzięcia za 300 tyś Euro... juz by był świetny napastnik... gargułe mogliśmy ściągnąć odrazu za gotówke, tylko że pan Cupiał kasy się boi wyłożyć a pan Bednarz nie umie nic załatwić... Najlepszym sposobem jest wywalenie z klubu przede wszystkim Bednarza... w nastepnej kolejnosci zeby ktos tak bogaty jak soloz czy żak kupili wisłę jeśli panu Cupiałowi skończyła się chęć inwetowania w Wisełke... Nasępnie przedłużyć kontrakt z Zieniem i Baszczem którzy naprawde mają duży wkład w gre wisły i jak widzicie bez nich kilku meczy byśmy teraz na wiosne poprostu nie wygrali... i kolejna sprawa to ściągnięcie klasowego bramkarza lepszego od Mariusza, Bocznego obronce a nawet 2 jesli odejdzie baszczu... stopera, bocznych pomocnikow, niestety w razie kontuzji to za malego bedzie gral lobo ktory potyka sie o wlasne nogi ;/ i w razie odejscia Zienia, no i klasowy bramkostrzelny napastnik... niestety ale bez takich wzmocnien to o tytule w kraju i awansie choćby nawet do PU nie mowiąc już o LM możemy zapomnieć... i co ważne diaz nie moze grac w srodku pomocy... od tego jest Jirsak i Sobol... Sobol defensywny a Jirsak ofensywny... nie można grać dwoma defensywnymi pomocnikami ;/

jak narazie to wszystko

Wiesz co ja naprawde wspolczuje twoim rodzicom.
Nie wiem co chciales tym postem udowodnic ale o pilce noznej i zarzadzaniu klubem pilkarskim to Ty naprawde nie masz pojecia.

Teraz wszyscy pisza ze trzeba kontrakt przedluzyc z Baszczem i Zieniem, tylko co poniektorzy nie pamietaja ile osob chcialo sie ich pozbyc bo grali padake.
Teraz graja lepiej ale nie dla Wisly ale dla siebie bo musza zeby zalapac sie gdzies za dobre pieniadze na kilka nstepnych lat. Obawiam sie ze podpisanie nowych kontraktow na pewno dwu- trzy letnich bo na roczny napewna sie nie zgodza a i do tego ze spora podwyzka skonczy sie tym ze sie im odechce grac na mxa.I zacznie sie placz ze Bednarz nas tak zalatwil wiec wy... i tak wkolko.
Zieniu i Baszczu graja dobrze ale chyba czas najwyzszy sie z nimi rozstac i zakontraktowac mlodszych ktorzy beda mogli pograc jeszcze kilka lat bo i tak wczesniej czy pozniej to musi nastapic.
,
Odpowiedz cytując