Z tymi chętnymi to też myślę rewelacji nie będzie. Nie zdziwiłbym się jakby Wisła nikogo nie sprzedała w letnim okienku transferowym.
sandbender napisał(a):

Heh, ktoś tutaj nie do końca wie w jakim klubie pracuje i z jakiego klubu chce wyciągnąć zawodnika (jezeli to nie wymysł dziennikarzy).
Najpierw Płatek się nie orientował jak wyglądają relacje kibicowskie w Krakowie i chciał Frankowskiego w Cracovii.
Teraz Smuda pracując w Lechu chce wyciągnąć Boguskiego z Wisły.
Brakuje jeszcze żeby Arka się napaliła na kogoś.
Żal czytać.
|
Jak Arka się napali na Dawidka to czemu, by go nie sprzedać
