Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9557
Stary 20.04.2009, 11:09
Z tymi chętnymi to też myślę rewelacji nie będzie. Nie zdziwiłbym się jakby Wisła nikogo nie sprzedała w letnim okienku transferowym.

sandbender napisał(a):Wyświetl post
Heh, ktoś tutaj nie do końca wie w jakim klubie pracuje i z jakiego klubu chce wyciągnąć zawodnika (jezeli to nie wymysł dziennikarzy).
Najpierw Płatek się nie orientował jak wyglądają relacje kibicowskie w Krakowie i chciał Frankowskiego w Cracovii.
Teraz Smuda pracując w Lechu chce wyciągnąć Boguskiego z Wisły.
Brakuje jeszcze żeby Arka się napaliła na kogoś.

Żal czytać.
Jak Arka się napali na Dawidka to czemu, by go nie sprzedać



Odpowiedz cytując