|
Mareq, będę szczery - nie chce mi się z Tobą dyskutować. Mnie za to nie płacą, ja to robię czysto hobbystycznie, więc nie mam obowiązku tracić na to czasu.
Wkleiłem artykuł, dyskutuj sobie z jego autorem. Albo recenzentem "Katynia" z "Le Monde".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|