AS82 napisał(a):

|
Mozna sie spodziewac,ze po sezonie zapewne znajda sie chetni na Marcelo ,i jego przygoda z Polska moze potrwac tyle co swego czasu kariera Rodneia w Jagielloni,ktory gral chyba pół sezonu a teraz gra juz w Bundeslidze. Chetni moga sie znalezc rowniez na Diaza i Boguskiego,byc moze Brozka. Zienczuk raczej odejdzie ,ciekawe co z Baszczem,ktory i tak mimo braku przedluzenia kontraktu,jest nadal naszym podstawowym pilkarzem i sadza chocby Singlara na ławke.
|
Odejść może każdy, za kogo zaproponują nam odpowiednie pieniądze.
Nie rozumiem, jaki sens ma Twój post? Przecież nie sprzedadzą wszystkich hurtem, tylko góra dwóch graczy. Jak się chętni - rzecz jasna - znajdą.