Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9556
Stary 20.04.2009, 10:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mozna sie spodziewac,ze po sezonie zapewne znajda sie chetni na Marcelo ,i jego przygoda z Polska moze potrwac tyle co swego czasu kariera Rodneia w Jagielloni,ktory gral chyba pół sezonu a teraz gra juz w Bundeslidze. Chetni moga sie znalezc rowniez na Diaza i Boguskiego,byc moze Brozka. Zienczuk raczej odejdzie ,ciekawe co z Baszczem,ktory i tak mimo braku przedluzenia kontraktu,jest nadal naszym podstawowym pilkarzem i sadza chocby Singlara na ławke.
Odejść może każdy, za kogo zaproponują nam odpowiednie pieniądze.
Nie rozumiem, jaki sens ma Twój post? Przecież nie sprzedadzą wszystkich hurtem, tylko góra dwóch graczy. Jak się chętni - rzecz jasna - znajdą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując