ahhh... te naziemne buki

nie dość że podatek biorą to jeszcze handi dają takie jakby nie chcieli więcej.
coś więcej narazie mi cięzko powiedzieć. dopiero przeglądam oferte, a potem do szkoły. więc po 16 może coś jeszcze rzucę. Piłki kopanej ja dziś nie ruszam

poniedziałek wałek... poniedziałek wałek... poniedziałek wałek... lalalalala
edit:

jak dziś grać to za niedużo.
ja na poniedziałki mam MAKSYMALNIE 50PLN do postawienia. zawsze.