Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 20.04.2009, 08:56
ahhh... te naziemne buki
nie dość że podatek biorą to jeszcze handi dają takie jakby nie chcieli więcej.
coś więcej narazie mi cięzko powiedzieć. dopiero przeglądam oferte, a potem do szkoły. więc po 16 może coś jeszcze rzucę. Piłki kopanej ja dziś nie ruszam
poniedziałek wałek... poniedziałek wałek... poniedziałek wałek... lalalalala

edit: jak dziś grać to za niedużo.
ja na poniedziałki mam MAKSYMALNIE 50PLN do postawienia. zawsze.
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 20.04.2009 o godz. 09:04.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując