Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9555
Stary 20.04.2009, 08:37
Mozna sie spodziewac,ze po sezonie zapewne znajda sie chetni na Marcelo ,i jego przygoda z Polska moze potrwac tyle co swego czasu kariera Rodneia w Jagielloni,ktory gral chyba pół sezonu a teraz gra juz w Bundeslidze. Chetni moga sie znalezc rowniez na Diaza i Boguskiego,byc moze Brozka. Zienczuk raczej odejdzie ,ciekawe co z Baszczem,ktory i tak mimo braku przedluzenia kontraktu,jest nadal naszym podstawowym pilkarzem i sadza chocby Singlara na ławke.
Odpowiedz cytując